top of page

DETAIL SLUŽEB A CENÍK

kotva_koucovaci_setkani

Párové a manželské poradenství

Dospělé děti alkoholiků mají často nízkou sebehodnotu a proto bojují s důvěrou i ve vztazích, mají pocit, že si lásku snad ani nezaslouží nebo si neumějí představit, co to vlastně takový oboustranně spokojený a dlouhodobě fungující vztah je a co obnáší. Co tvoří jeho pilíře? Je normální, když mi partner/ka ubližuje svým chováním nebo tím, co říká? Jak spolu zdravě a otevřeně komunikovat?

Bez  masek. Být sami sebou. Cítit se i ve vztahu volně a mimo něj kompletně a uceleně. Neztrácet svou identitu, své Já...

Doma jim bohužel většinou navíc chyběl vzor a model zdravého a fungujícího partnerství u rodičů. V důsledku toho mají problém jít do vztahů naplno, být s druhým člověkem intimní nebo navazují toxické (patologické), závislé a dysfunkční vztahy.

Každý jsme především individuální osobností se svými sny, přáními a zkušenostmi. Někdy mohou dva jedinci na sebe „narážet“ a vytvářet tak třecí plochy. Občas však stačí jen najít společnou řeč, lépe se sladit.

 
Poradenskou konzultaci si můžete dopřávat i preventivně – nemusíte čekat až na chvíle, kdy jste na úplném dně a všechno je už hodně špatně. Snažit se předejít takovým momentům patří k zásadám dobré psychohygieny.

Párové poradenství

Kdy je párové poradenství vhodné?

  • ve vztahu začaly převládat hádky spíše než pohodové chvíle

  • chcete si vyříkat citlivé téma v bezpečném prostředí

  • potřebujte zjistit, v čem to drhne, pojmenovat problém

  • záleží vám na vašem vztahu a toužíte ho vylepšit, opečovat

Když se o svůj vztah budete starat, bohatě vám to vrátí!

Objednejte si svou konzultaci ještě dnes!

Vstupní konzultace

Slouží jako úvodní setkání, kde máme možnost se spolu více poznat.

Probereme stručně váš příběh a nastíníme si další postup. Dostane také několik tipů, které si můžete odnést ihned.

Teprve po vstupní konzultaci je možné zakoupit balíčky.

Balíček Standart

Je vhodný pokud si mezi sezeními rádi dopřáváte prostor pro aplikování technik rovnou do praxe - tedy do vašeho každodenního života.

 

Péče o psychiku vyžaduje náš čas a má smysl, když se jí věnujeme pravidelně. Potkáme se jednou týdně, tedy celkem 4x za měsíc.

Budete tak mít dostatek času na případné rozvíjející úkoly a na vstřebání myšlenek a pocitů ze sezení.

Balíček Intenzivní

Je ideální, když si chcete dopřát extra péči o svůj vztah.

 

Tato varianta je také optimální, pokud potřebujete nějaké téma či problém probrat více do hloubky a spěchá to. 

Potkáme se dvakrát týdně, tedy celkem 8x během jednoho měsíce.

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Balíček je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od zakoupení. Zakoupením služby potvrzujete svůj souhlas s podmínkami spolupráce.

Berte prosím v potaz, že v rámci podmínek spolupráce lze termín posunout nejpozději 48 hodin před sezením. Poté Vám bohužel propadne, jelikož je čas blokován pro Vás a ostatní klienti se tak nemohou přihlásit. Stejně tak pokud se bez omluvy nedostavíte na setkání do 10 minut od začátku, termín je automaticky zrušen a propadá.

Pár spolupracovat
bottom of page