top of page

DETAIL SLUŽEB A CENÍK

kotva_koucovaci_setkani

Koučovací setkání

Vize bez akce je pouhým sněním, akce bez vize pak noční můrou...

 

Dospělé děti alkoholiků se často bojí realizovat své sny, mají problémy při dotahování úkolů do úspěšného konce nebo nevěří v to, že by mohly svá přání skutečně naplnit a dosáhnout života, který konečně bude podle nich.

Bez chaosu. Popírání. Nucení. Přetvařování a masek...

 

Zahajte svou objevnou dobrodružnou cestu. Na konci každého koučovacího setkání si odnesete (mimo jiné) konkrétní akční kroky pro efektivní pohyb vpřed. První krok je krokem nejdelším, protože vede od ničeho k potenciálu možnosti a následné změny (k lepšímu).

První setkání s koučinkem jsem zažila z pozice, kdy jsem já sama byla klientem. Záleží mi na mém osobním rozvoji ve všech směrech a to samé si přeji i pro své klienty – proto mi spojení pozitivní psychologie, poradenství a koučování dává smysl. Mohu tak lidem nabízet rozmanitou paletu přístupů pro vylepšení jejich životního stylu, a zároveň jednám v souladu se svými hodnotami: zdraví, seberozvoj a růst.

koučink

V roce 2018 jsem absolvovala kurz Profesionální kouč, v roce 2019 pak rozšíření výcviku o téma Týmového koučinku a Koučování vztahů.

Věřím ve Vás a ve Váš unikátní potenciál. Každý má jinou motivaci pro úspěch. Jaká je ta Vaše?

krizova_intervene_kotva

Kdy je koučink vhodný?

  • chcete dosáhnout svých cílů rychleji

  • hledáte efektivní cestu a postupné kroky k realizaci plánu

  • máte problém svůj cíl konkrétně definovat a popsat

  • cítíte se být ztracení nebo zaseknutí ve fázi plánování či snažení

  • měli byste rádi parťáka, který půjde s vámi a bude vás motivovat a podporovat

Objednejte si své sezení ještě dnes!

Vstupní konzultace

Slouží jako úvodní setkání, kde máme možnost se spolu více poznat.

Probereme stručně váš příběh a vaše potřeby a nastíníme si další postup. Sestavíme si přehledný plán jednotlivých kroků, které vás ihned pošlou do akce!

Teprve po vstupní konzultaci je možné zakoupit balíčky.

Balíček Standart

Je vhodný pokud si mezi sezeními rádi dopřáváte prostor pro aplikování akčních kroků rovnou do praxe - tedy do vašeho každodenního života.

 

Práce na našich cílech a snech vyžaduje čas a má smysl se jí věnovat pravidelně. Potkáme se jednou týdně, tedy celkem 4x za měsíc.

Budete tak mít dostatek času na rozvíjející úkoly a na vstřebání myšlenek a pocitů z koučovacího setkání.

Je ideální, když potřebujete zamakat na svém cíli pořádně. Možná máte více snů najednou nebo si potřebujete ten svůj ještě nejdříve pojmenovat.

 

Tato varianta je také optimální, pokud splnění vašeho cíle spěchá - třeba vám hoří deadline a potřebujete fakt nakopnout!

Potkáme se dvakrát týdně, tedy celkem 8x během jednoho měsíce.

Balíček Intenzivní

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Balíček je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od zakoupení. Zakoupením služby potvrzujete svůj souhlas s podmínkami spolupráce.

Berte prosím v potaz, že v rámci podmínek spolupráce lze termín posunout nejpozději 48 hodin před sezením. Poté Vám bohužel propadne, jelikož je čas blokován pro Vás a ostatní klienti se tak nemohou přihlásit. Stejně tak pokud se bez omluvy nedostavíte na setkání do 10 minut od začátku, termín je automaticky zrušen a propadá.

bottom of page