DETAIL SLUŽEB

 

Koučovací setkání

Podle moudrého japonského přísloví je Vize bez akce pouhým sněním, akce bez vize pak noční můrou. Zahajte svou objevnou dobrodružnou cestu. Na konci každého koučovacího setkání si odnesete (mimo jiné) konkrétní akční kroky pro efektivní pohyb vpřed. Nezapomeňte, že první krok je krokem nejdelším, protože vede od ničeho k potenciálu možnosti a následné změny (k lepšímu).

První setkání s koučinkem jsem zažila z pozice, kdy jsem já sama byla klientem. Záleží mi na mém osobním rozvoji ve všech směrech a to samé si přeji i pro své klienty – proto mi spojení pozitivní psychologie, poradenství a koučování dává smysl. Mohu tak lidem nabízet rozmanitou paletu přístupů pro vylepšení jejich životního stylu, a zároveň jednám v souladu se svými hodnotami: zdraví, seberozvoj a růst.

kou%C4%8Ding%20foto%202_edited.jpg

V roce 2018 jsem absolvovala kurz Profesionální kouč, v roce 2019 pak rozšíření výcviku o téma Týmového koučinku a Koučování vztahů. Jsem také součástí týmu skvělých kolegů: Tým Koučů.cz

 

Krizová intervence

Krize. Je to v podstatě stav, kdy negativní mimořádná událost, která nás může překvapit/vyděsit/dostat do stavu šoku a paralýzy. Často je to něco nečekaného, co nám zkříží cestu. Může se jednat například o onemocnění nás nebo našich blízkých. V těchto okamžicích jsme obvykle zaplaveni silnými emocemi a tápeme, kudy a jak jít dále (jestli vůbec). Naše obvyklé mechanismy a obranné strategie, které nám pomáhají a které máme naučené, najednou nefungují.

john-towner-3Kv48NS4WUU-unsplash.jpg
 

Individuální psychologické poradenství

content_web (4).jpg

Věřím ve Vás a ve Váš unikátní potenciál. Každý máme svou vlastní cestu – každý má jinou motivaci pro úspěch. Jaká je ta Vaše? A mějte na paměti, že kam směřujeme svou energii, co tím sytíme, to roste – pojďte vyživovat jen tu správnou stranu! 

Nezáleží na tom, zda jste muž, žena, dospělý či dítě. Ať už máte potřebu si popovídat, jste zaseklý/á v nějakém problému či rozhodnutí, nebo ani ještě přesně nevíte, co vlastně chcete...Tato služba je tu pro Vás. Cítit se v pohodě a spokojeně je důležité minimálně stejně tak jako se dobře najíst nebo vyspat. Můžete pojídat denně hrst vitamínů a mít třeba super kvalitní matraci. Ale pokud nemyslíte na svou mysl, nemusíte se cítit klidně a vyrovnaně. Spíše naopak.

 

Párové a manželské poradenství

Každý jsme především individuální osobností se svými sny, přáními a zkušenostmi. Někdy mohou dva jedinci na sebe „narážet“ a vytvářet tak třecí plochy. Občas však stačí jen najít společnou řeč, lépe se sladit.

 
Poradenskou konzultaci si můžete dopřávat i preventivně – nemusíte čekat až na chvíle, kdy jste na úplném dně a všechno je už hodně špatně. Snažit se předejít takovým momentům patří k zásadám dobré psychohygieny.